icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 142 brązowa 5 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 142 brązowa 5 kg
79,98
/ szt.
16
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Brązowa fuga Ultracolor Plus znajduje zastosowanie jako materiał do wykańczania posadzek, ścian wewnętrznych i elewacji pokrywanych płytkami. Zastosowanie specjalnych dodatków o nazwie DropEffect sprawiło, że fuga posiada właściwości odpychające cząsteczki wody od jej powierzchni. Dlatego może być z powodzeniem stosowana w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wody deszczowej i wodociągowej.

  Cechy i zalety

  Mieszanka Ultracolor Plus służy do wyrabiania bardzo trwałych fug o uniwersalnym zastosowaniu. Ze względu na wyjątkową wytrzymałość na działanie wody i ścieranie, może być użyta zarówno we wnętrzu domu, ale także na zewnątrz — na balkonie czy tarasie. Nadaje się do zastosowania w miejscach mocno eksploatowanych, nawet na posadzkach w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Produkt korzysta z technologii DropEffect – padając na fugę, kropla nie wchłania się w jej strukturę, ale spływa gładko po powierzchni. Dodatkowo zawarte w składzie substancje biobójcze chronią miejsca połączeń pomiędzy płytkami przed rozwojem grzybów i pleśni. Łatwa aplikacja oraz szybkoschnąca formuła umożliwią Ci sprawne wykonanie prac wykończeniowych.

  • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

  Specyfikacja techniczna

  GamaUltracolor Plus
  Gwarancja producenta2 lata
  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu8022452104671