Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 143 cynamonowa 5 kg

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 143 cynamonowa 5 kg

79,98
/ szt.
16
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Elastycznej fugi Ultracolor Plus możesz użyć w każdym pomieszczeniu w domu, także na powierzchniach wykładanych kafelkami na zewnątrz budynku. Fuga stosowana jest do spoinowania materiałów ceramicznych, szklanych oraz kamiennych. Zapewnia aktywną ochronę przed pleśnią i grzybami – zawiera biobójcze składniki. Dzięki temu na jej jednolitej powierzchni nie pojawiają się wykwity ani przebarwienia.

   Cechy i zalety

    Stosując fugę Ultracolor Plus, zapewnisz estetyczny wygląd okładziny lub posadzki ceramicznej w swoim domu. Mieszanka może być używana do łączenia płytek wykonanych z większości materiałów – bardzo dobrze przykleja się do ceramiki, szkła, kamienia. Produkt w szczególności polecany jest do stosowania na trudnych podłożach budowlanych, ogrzewanych posadzkach i w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie wody, na przykład na ścianie nad brodzikiem w łazience. Masa po stężeniu tworzy gładkie i odporne na wilgoć spoiny, które nie tracą koloru pod wpływem ścierania. Zawiera aktywne składniki biobójcze, które chronią fugę przed korozją biologiczną. Dzięki temu łatwiej utrzymasz zabezpieczane kaflami powierzchnie w higienicznej czystości.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorCynamonowy
    Wysokość pojemnika360mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Długość pojemnika120mm
    Kod produktu8022452104688