Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 180 miętowa 2 kg

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 180 miętowa 2 kg

39,98
/ szt.
19,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa do fugowania Ultracolor Plus to nowoczesny produkt to wypełniania połączeń między płytkami ściennymi i podłogowymi. Ze względu na krótki czas wiązania szybko zakończysz prace wykończeniowe i będziesz mógł oddać powierzchni do użytku. Technologia BioBlock, którą zastosowano do wyrobu mieszanki, chroni fugi przed korozją biologiczną.

   Cechy i zalety

    Elastyczna fuga Ultracolor Plus ma zastosowanie uniwersalne – użyjesz jej do wypełniania przestrzeni między niemal każdym rodzajem płytek. Nadaje się do łączenia kafli z ceramiki, kamienia i szkła. Dzięki temu, że jest odporna na wilgoć i zabrudzenia, możesz ją stosować także w miejscach narażonych na częste działanie wody, na przykład w kabinie prysznicowej w łazience. Jej antybakteryjne właściwości uzyskano dzięki zastosowaniu formuły BioBlock, która zabezpiecza spoinę przed pleśnią i grzybami. Fuga jest elastyczna, dlatego z powodzeniem możesz użyć jej do wykańczania podłóg ogrzewanych oraz odkształcalnych. Można ją również stosować na posadzkach balkonowych i wokół niecek basenowych. Dostępna jest w wielu różnych kolorach do wyboru.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorMiętowy
    Wysokość pojemnika280mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Długość pojemnika100mm
    Kod produktu8022452104015