LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fugówka Comensal 200 mm
Strzałka w prawo

Fugówka Comensal 200 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fugówka, czyli szpachla gumowa, znajduje zastosowanie podczas wykańczania fug między płytkami położonymi na ścianie oraz podłodze. Posiada uchwyt, do którego produkcji użyto surowca naturalnego – drewna odpornego na pęknięcia. Elastyczna guma tworząca podstawę fugówki pozwala na perfekcyjne rozprowadzanie masy wewnątrz przestrzeni między płytkami.

   Cechy i zalety

    Jeśli planujesz szpachlowanie nierównej powierzchni, wybór fugówki jest z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Przeznaczona jest do prac remontowo-budowlanych, a szczególnie sprawdza się przy pracach glazurniczych do rozprowadzania fugi. Pozwala na profesjonalne wykańczanie wewnętrznych naroży, zarówno ścian, jak i podłóg. Podstawą narzędzia jest czarna guma, która charakteryzuje się nie tylko znakomitą elastycznością, ale także wysoką odpornością na ścieranie, przez co znacznie przedłuża czas użytkowania fugówki. Oprócz gumy, paca posiada drewniany uchwyt, który pozwala na jej wygodne prowadzenie, a tym samym na perfekcyjne wykańczanie fug, nawet przy zastosowaniu różnych materiałów. Dostępne pace różnią się szerokością gumy, dzięki czemu wybierzesz taką, która idealnie pasuje do szerokości Twoich fug.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Długość produktu200mm
     Materiał bazowyGuma
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060100247