Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fugówka Comensal 250 mm
Strzałka w prawo

Fugówka Comensal 250 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profesjonalne narzędzi glazurnicze – fugówka – jest jednym z niezastąpionych elementów służących do perfekcyjnego wykańczania wewnętrznych naroży ścian oraz podłóg pokrytych płytkami ceramicznymi. W ofercie znajdziesz także fugówki o innych szerokościach gum, co pozwoli wybrać Ci tę najodpowiedniejszą dla fug w Twoich pomieszczeniach.

   Cechy i zalety

    Fugówka jest niezastąpionym narzędziem glazurniczym, które znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie bez znaczenia jest osiągnięcie odpowiedniego zabezpieczenia i estetycznego wykończenia jednocześnie. Za pomocą niezwykle elastycznej gumy umieszczonej w podstawie szybko i precyzyjnie rozprowadzisz fugę wykonaną z materiałów takich jak silikon oraz poliuretan. Optymalnie dopasowana wielkość narzędzia pozwala Ci na wykorzystanie go w różnych miejscach powierzchni ściennych i podłogowych, np. w narożach. Ergonomiczny uchwyt został wykonany z drewna odpornego na pękanie, co zapewnia komfort pracy. Narzędzie, dzięki solidnemu wykonaniu, sprawdza się nawet w bardzo trudnych warunkach i jednocześnie charakteryzuje się długotrwałą żywotnością.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Długość produktu250mm
     Materiał bazowyGuma
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060100254