Zobacz więcej Furtki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Furtki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Furtka Blooma zestaw 1 x 1 m ocynk

Furtka Blooma zestaw 1 x 1 m ocynk

598
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Furtka z niezbędnymi do jej montażu i użytkowania akcesoriami uzupełni ogrodzenie domu, ogrodu działkowego lub też firmy. Kolor ocynk powoduje, że wygląda bardzo estetycznie, natomiast wykonanie ze stali ocynkowanej zapewnia jej niewrażliwość na działanie warunków atmosferycznych. Produkt jest uniwersalny – może otwierać się w prawo lub lewo.

   Cechy i zalety

    Aby ogrodzenie domku lub działki było w pełni funkcjonalne, musi obejmować furtkę. Dzięki niej będziesz mógł łatwo wejść na posesję oraz opuścić ją bez potrzeby otwierania bramy wjazdowej. Produkt zadowoli Cię solidnym wykonaniem – do jego stworzenia wykorzystano ocynkowaną stal, która jest odporna na uszkodzenia oraz niszczenie w efekcie działania czynników pogodowych. Dodatkowo element został zaprojektowany w taki sposób, abyś mógł sam zadecydować, w którą stronę ma się uchylać. Wraz z drucianą furtką w komplecie znajdują się słupki oraz zawiasy potrzebne do jej zamontowania, zamek i uchwyt, a także praktyczny ogranicznik. Potrzebujesz bramki w innym kolorze, rozmiarze lub stylu? Odwiedź nasz market już dziś, a z pewnością znajdziesz to, czego szukasz!

    • Furtka z siatki drucianej na kwadratowych słupkach
    • Ze stali ocynkowanej
    • Uniwersalne otwieranie

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk
    W zestawieOgranicznik furtki, zamek, uchwyt i zawiasy
    Kod produktu3663602730927