Zobacz więcej Furtki
Furtka Daria 2 z elektrozaczepem 90 x 150 cm prawa
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Furtka Daria 2 z elektrozaczepem lewa jest produktem praktyczny, który możesz zamontować w ogrodzeniu. Furtka została wykończona w estetyczny sposób. Jej montaż jest bardzo prosty. W zestawie znajdziesz zawiasy potrzebne do jej zamontowania. Produkt ten został skutecznie zabezpieczony przed korozją. Posłuży Ci przez wiele lat.
Cechy i zalety
Furtka Daria 2 z elektrozaczepem 90 x 150 cm lewa to bardzo praktyczny produkt. W ramach zestawu znajdziesz nie tylko furtkę, ale też zawiasy. Dzięki nim zamontowanie tego elementu będzie bardzo proste. Z pewnością też nie zajmie Ci wiele czasu. Furtka Daria 2 z elektrozaczepem lewa została wykonana ze stali ocynkowanej. To trwały i wytrzymały materiał. Ocynk dodatkowo zapewnia jej ochronę przed korozją. Produkt został wykończony warstwą farby nałożoną metodą malowania proszkowego. Dzięki temu prezentuje się bardzo estetycznie. Jest również dodatkowo zabezpieczony przed wodą czy wilgocią. Furtka w tym kolorze lub o tym wzorze niekoniecznie Ci odpowiada? Wybierz zatem idealny dla siebie model z szerokiej oferty sklepów Castorama.
- Produkt zabezpieczony przed korozją
- Łatwy montaż
- Zawiasy w komplecie
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Furtka |
---|---|
Kierunek otwierania | W prawo |
Szerokość produktu | 900mm |
Wysokość produktu | 1500mm |
Głębokość produktu | 40mm |
Waga produktu | 15.5kg |
Kolor | Antracytowy |
Kod RAL | 7016 |
Powłoka | Ocynkowany i powlekany proszkowo |
Materiał | Stal |
Przeznaczenie | Ogrodzenie |
Gwarancja producenta | 8 lat |
Kod EAN | 5903641452403 |