Zobacz więcej Furtki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Furtki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Furtka panelowa uniwersalna ze słupkami 1x 1,5 m antracyt
Strzałka w prawo

Furtka panelowa uniwersalna ze słupkami 1x 1,5 m antracyt

548
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Furtka panelowa uniwersalna ze słupkami to produkt zabezpieczony przed korozją. Produkt jest niezwykle odporny na zmienne temperatury i zachowa swój znakomity wygląd przez lata. Zestaw zawiera również: klamkę, zamek, wkładkę, zamknięcie, zawiasy oraz słupy. Produkt charakteryzuje się bardzo łatwym montażem, a jego antracytowy kolor z łatwością dopasuje się do różnego typu ogrodzeń.

   Cechy i zalety

    Furtka panelowa uniwersalna ze słupkami 1x 1,5 m antracyt to element, który jest wyposażeniem systemów ogrodzeniowych. Pozwala na kompletne zabezpieczenie posesji i oddzielenie jej od świata zewnętrznego. Jest niezwykle estetycznym zwieńczeniem całego ogrodzenia. Furtka panelowa uniwersalna ze słupkami antracyt ma niezwykle elegancki kolor. Antracyt prezentuje się bardzo estetycznie i pasuje do kolorów większości przęseł dostępnych na rynku. Prezentowany tutaj produkt został zabezpieczony przed korozją. Dzięki temu masz pewność, że zachowa swój pierwotny wygląd przez lata. Dodatkowym atutem furtki panelowej jest jej łatwy montaż. W zestawie znajduje się również: klamka, zamek, wkładka, zamknięcie, zawiasy oraz słupy. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór systemów ogrodzeniowych.

    • Produkt zabezpieczony przed korozją
    • Łatwy montaż
    • Wysoka jakość

    Specyfikacja techniczna

    Gwarancja producenta8 lat​
    KolorAntracyt
    W zestawieKlamka, zamek, wkładka, zamknięcie, zawiasy, słupy
    Kod produktu5901122312734

    Pobierz pliki PDF