icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Furtki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Furtki

Strzałka w prawo

Furtka Polargos Alicja 2 105 x 175 cm lewa

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Furtka Polargos Alicja 2 105 x 175 cm lewa
Strzałka w prawo
578
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Metalowa furtka Alicja 2 to cześć przeznaczona do budowy eleganckich ogrodzeń posesji. Jej klasyczny styl pasuje do tradycyjnych domów, willi i dworków. Furtkę wykonano z wytrzymałego metalu. Jest dostępna w dwóch wersjach – otwieranej na lewą lub na prawą stronę, więc z łatwością dopasujesz ją do aranżacji wejścia na swoją posesję.

  Cechy i zalety

  Furtka Alicja 2 to eleganckie wejście na Twoją posesję. Otwiera się na lewą stronę, dostępna jest też w wersji odwrotnej – sposób otwierania furtki najlepiej dopasować do aranżacji ogrodu, co zapewnia wygodę podczas jej codziennego użytkowania. Produkt wyróżnia się eleganckim wyglądem – pasuje do klasycznych dworków i domków jednorodzinnych. Ciemna kolorystyka jest uniwersalna i nie widać na niej zabrudzeń. Stal zapewnia wytrzymałość mechaniczną. Furtka jest częścią serii Alicja 2, w której znajdziesz też przęsła, bramy oraz inne akcesoria do zbudowania funkcjonalnego ogrodzenia. Kolekcja jest również przystosowana do zakładania systemów automatyzujących otwieranie się bram, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   GamaAlicja 2
   KolorCzarny
   Kod produktu5902360103566