Zobacz więcej Furtki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Furtki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Furtka Polargos Alicja 2 105 x 175 cm prawa
Strzałka w prawo

Furtka Polargos Alicja 2 105 x 175 cm prawa

578
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Furtka Alicja 2 to eleganckie wejście na Twoją posesję. Tradycyjna stylistyka pasuje do klasycznych domów i eleganckich dworków. Furtka została wykonana ze stali uodpornionej na działanie czynników pogodowych. Otwiera się na prawą stronę, ale w naszej ofercie znajdziesz również jej wariant lewostronny. W naszej ofercie dostępne są również inne elementy ogrodzenia z serii Alicja 2.

   Cechy i zalety

    Furtka Alicja 2 to element składowy eleganckiego ogrodzenia. Należy do serii, która doskonale sprawdza się do klasycznych domków jednorodzinnych oraz willi – jej wygląd stanowi połączenie tradycyjnego stylu i ozdobnej ornamentyki. Produkt otwiera się na prawą stronę, ale w naszej ofercie dostępny jest również wariant odwrotny, dlatego łatwo dopasujesz go do stylu swojego domu. Elementy furtki zostały zabezpieczone przed działaniem czynników pogodowych. Wykonano je ze stali, która zapewnia wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny kolor jest uniwersalny i nie widać na nim zabrudzeń. W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy z serii Alicja – bramy z kolekcji nadają się do automatyzacji, co jest wygodnym rozwiązaniem w codziennym użytkowaniu ogrodzenia.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)8cm
     Szerokość (cm)105cm
     Wysokość (cm)175cm
     SeriaAlicja 2
     KolorCzarny
     Waga produktu17kg
     W zestawieZamek, wkładka i klamka
     Kod produktu5902360103573