Zobacz więcej Furtki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Furtki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Furtka Polargos Brema 90 x 150 cm lewa
Strzałka w prawo

Furtka Polargos Brema 90 x 150 cm lewa

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Furtka znajdzie zastosowanie podczas ogradzania posesji w Twoim gospodarstwie domowym. Charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, posiada bowiem nowoczesne wzornictwo oraz klasyczny czarny kolor. Furtka została wykonana ze stali i pomalowana farbą służącą jako podkład, który powinien być niezwłocznie pomalowany farbą zapewniającą zabezpieczenie antykorozyjne.

   Cechy i zalety

    Furtka Brema z pewnością zachwyci każdego miłośnika nowoczesnego stylu. Jest to bowiem produkt, który poza swoją wysoką funkcjonalnością cechuje się również atrakcyjnym wyglądem utrzymanym w modernistycznym stylu. Proste linie i delikatne zdobienia furtki Brema doskonale będą harmonizować ze współczesną architekturą. Furtka Brema stanowi jeden z elementów serii przeznaczonej do tworzenia estetycznych ogrodzeń wydzielających teren posesji, jak również zabezpieczających przed intruzami. Furtka została wykonana ze stali i pomalowana proszkowo farbą służącą jako podkład, który powinien być niezwłocznie pomalowany farbą zapewniającą zabezpieczenie antykorozyjne. Brema to nowoczesny system ogrodzeniowy, który doda posesji subtelnego uroku.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)3cm
     Szerokość (cm)90cm
     Wysokość (cm)150cm
     SeriaBrema
     KolorCzarny
     Waga produktu11.5kg
     Kod produktu5902360103788