icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Furtki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Furtki

Strzałka w prawo

Furtka Polargos Portland 100 x 160 cm lewa

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Furtka Polargos Portland 100 x 160 cm lewa
Strzałka w prawo
518
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Furtka doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ jest potrzebna do samodzielnego wykonania ogrodzenia na Twoim podwórzu. Charakteryzuje się uniwersalnym czarnym kolorem, dlatego będzie się idealnie prezentowała na Twojej posesji. Produkt powstał z ocynkowanej stali malowanej proszkowo, więc cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia.

  Cechy i zalety

  Furtka z pewnością znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego wykonywania ogrodzenia Twojej posesji. Charakteryzuje się eleganckim i uniwersalnym wyglądem, co zawdzięcza swojej barwie antracyt – będzie idealnym uzupełnieniem Twojego podwórka. Produkt powstał z ocynkowanej stali malowanej proszkowo, wobec czego charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością mechaniczną – doskonale posłuży Ci przez długi czas. Furtka zawiera komplet zawiasów, dlatego jest od razu po zakupie gotowa do montażu i z łatwością połączysz ją z pozostałymi elementami ogrodzenia. Dostępne są także inne elementy serii, aby każdy użytkownik mógł zaopatrzyć się w we wszystkie akcesoria potrzebne do zbudowania płotu – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   GamaPortland
   KolorAntracyt
   Kod produktu5902360104891