icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Furtki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Furtki

Strzałka w prawo

Furtka Polargos Portland 100 x 160 cm prawa

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Furtka Polargos Portland 100 x 160 cm prawa
Strzałka w prawo
518
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Furtka z pewnością znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego wznoszenia ogrodzeń na Twojej posesji. Charakteryzuje się nie tylko doskonałą wytrzymałością mechaniczną, ale również atrakcyjnym kolorem antracyt. W zestawie znajdziesz także zawiasy, dlatego produkt możesz zamontować zaraz po zakupie. Dostępne są także inne produkty tej marki.

  Cechy i zalety

  Furtka umożliwi Ci samodzielne wykonanie ogrodzenia Twojej posesji – znajdzie więc zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Stanowi jeden z elementów serii, wraz z którymi stworzy kompletny płot cechujący się trwałością oraz atrakcyjnym wyglądem. Furtka posiada kolor antracyt, dlatego będzie się znakomicie komponowała z dowolnym wystrojem otoczenia. Wykonana została z ocynkowanej stali malowanej proszkowo, wobec czego posłuży Ci przez długi czas, zachowując swój nienaganny stan. W komplecie znajdują się także odpowiednie zawiasy, dlatego furtkę możesz zamontować od razu po zakupie. W naszej ofercie dostępne są także inne furtki i panele ogrodzeniowe, więc z łatwością skompletujesz produkty potrzebne Ci do pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   GamaPortland
   KolorAntracyt
   Kod produktu5902360104907