Zobacz więcej Gąbki

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Gąbki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka do fugowania Mapei 3M
Strzałka w prawo

Gąbka do fugowania Mapei 3M

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gąbka do fugowania to praktyczne narzędzie przeznaczone do wygładzania i profilowania fug. Wykonana jest z celulozy, która jest materiałem doskonale radzącym sobie ze zbieraniem wody, dzięki czemu minimalizuje ryzyko rozmazywania się fug i ogranicza konieczność wielokrotnego czyszczenia wykańczanej powierzchni. Jej zastosowanie sprawi, że wykończenie powierzchni płytek zajmie Ci mniej czasu niż dotychczas.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to gąbka do fugowania. Stanowi ona uniwersalny element wyposażenia, który ułatwia wykonywanie prac wykończeniowych związanych z kładzeniem płytek na ścianach, sufitach oraz podłogach. Produkt usprawnia profilowanie i wyrównywanie fug, a dzięki twardej powierzchni, daje możliwość nadania im pożądanego wyglądu – dzięki temu w prosty sposób możesz uzyskać efekt estetycznej aranżacji. Gąbka wykonana jest z celulozy, więc doskonale zbiera wodę, tym samym sprawiając, że fuga nie rozmazuje się – z tego powodu nie ma potrzeby wielokrotnego mycia fugowanej powierzchni. Zaletą gąbki jest także fakt, iż nadaje się do różnego rodzaju materiałów. Dzięki temu możesz wykonać pracę szybciej niż przy użyciu innych narzędzi, oszczędzając przy tym czas i ograniczając zużycie wody.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMapei
     MateriałCeluloza
     Kod produktu8021691006074