Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka do mycia samochodu Nigrin

Gąbka do mycia samochodu Nigrin

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gąbka do mycia samochodu ułatwi Ci czyszczenie karoserii. Wyrób jest chłonny, co sprawia, że nabiera dużo wody oraz środka czyszczącego. Duży rozmiar gąbki pozawala na wygodny chwyt i komfortowe mycie dużych powierzchni. Produkt nadaje się do użytku domowego, a także do stosowania w profesjonalnych myjniach. W naszej ofercie dostępny jest również szeroki wybór kosmetyków samochodowych.

   Cechy i zalety

    Gąbka do mycia samochodu to wyrób do pielęgnacji pojazdów. Produkt świetnie sprawdzi się w przydomowym garażu, do samodzielnego sprzątania samochodu, a także w profesjonalnej myjni samochodowej. Możesz również umieścić gąbkę w bagażniku, aby w razie potrzeby mieć ją zawsze ze sobą. Produkt posiada duży rozmiar, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i ułatwia czyszczenie dużych powierzchni. Chłonna struktura gąbki również wpływa na komfort podczas prac porządkowych. Produkt jest delikatny, dzięki czemu podczas mycia na karoserii nie powstaną rysy. Stosując ten produkt z łatwością nałożysz i zmyjesz szampon samochodowy. Wśród naszego asortymentu znajdziesz duży wybór rozmaitych akcesoriów przeznaczonych do konserwacji pojazdów.

    • Bardzo chłonna
    • Bezpieczna dla lakieru
    • Ergonomiczny kształt
    • Chłonna, delikatna

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Kod produktu4008153714542