Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka i ścierka irchopodobna

Gąbka i ścierka irchopodobna

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany zestaw składa się z gąbki i ścierki irchopodobnej. Produkt jest przeznaczony do czyszczenia szyb samochodowych. Miękkie powierzchnie gąbki i ścierki nie pozostawiają smug na czyszczonych powierzchniach, a także nie przyczyniają się do powstawania rys. Wśród naszego asortymentu dostępny jest szeroki wybór produktów do pielęgnacji samochodów.

   Cechy i zalety

    Gąbka i ścierka irchopodobna to zestaw produktów przeznaczonych do pielęgnacji samochodu. Oba wyroby są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie zostawiają rys ani smug. Świetnie sprawdzą się podczas wcierania i polerowania wosku, a także mycia szyb. Gąbka i ścierka nadają się do stosowania w profesjonalnych myjniach, a także do codziennego użytku w każdym samochodzie. Produkty można trzymać na stałe w bagażniku, aby były zawsze pod ręką. Delikatna powierzchnia gąbki i ścierki sprawią, że są bardzo dobre do mycia i przecierania szyb. Stosując te produkty z łatwością usuniesz parę wodną, zacieki, a także doczyścisz powierzchnie po zeskrobaniu szronu. W naszej ofercie dostępne są również inne gąbki do pielęgnacji i czyszczenia samochodów.

    • Duża elastyczność
    • Odporność na warunki atmosferyczne
    • Nie odbarwia się4 bardzo duża chłonność

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MateriałGąbka syntetyczna
    Kod produktu5902110068060