Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gąbki

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Gąbki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka-kostka Comensal hydrochłonna

Gąbka-kostka Comensal hydrochłonna

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gąbka umożliwia sprawne i dokładne czyszczenie płytek po fugowaniu. Stosowana jest zarówno podczas wykonywania prac remontowych, jak też w czasie ozdabiania małych powierzchni. Umożliwia błyskawiczne wykonywanie zaplanowanych prac, ponieważ doskonale chłonie wodę. Proponujemy też inne produkty przydatne podczas kładzenia płytek ceramicznych.

  Cechy i zalety

  Gąbka stosowana jest podczas wykonywania prac wykończeniowych – umożliwia sprawne czyszczenie płytek po fugowaniu. Cechuje się odpornością na ścieranie, więc będzie służyć Ci przez długi czas. Wykorzystywana jest zarówno przez firmy budowlane, jak też przez osoby samodzielnie remontujące swoje wnętrza. Skutecznie usuwa zabrudzenia, więc szybko i sprawnie uzyskasz czystą powierzchnię. Gąbka jest wyjątkowo delikatna, dzięki czemu nie porysuje Twoich płytek. Doskonale chłonie ona wodę, która jest niezbędna do precyzyjnego wyczyszczenia obiektów po fugowaniu. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne produkty ułatwiające wykonywanie prac wykończeniowych, więc możesz z łatwością skompletować zestaw, dzięki któremu wyremontujesz mieszkanie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   Kod produktu5902060000561