Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka samochodowa dwustronna

Gąbka samochodowa dwustronna

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dwustronna gąbka do mycia karoserii to praktyczny produkt do czyszczenia samochodu. Wyrób posiada gładką oraz bardziej chropowatą, co sprawia że można wykorzystać jedna gąbkę do czyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń. Materiał jest chłonny oraz delikatny dla karoserii, dzięki czemu wygodnie rozprowadza się szampon samochodowy.

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj produkt to dwustronna gąbka do czyszczenia karoserii. Produkt składa się z materiałów o różnej szorstkości, które są przeznaczone do zmywania różnych zabrudzeń. Jedna strona wyróżnia się bardziej szorstką powierzchnią, co sprawia, że sprawdzi się podczas czyszczenia zaschniętych zanieczyszczeń, na przykład owadów, liści czy kawałków smoły. Gładka strona gąbki bardzo dobrze nadaje się do rozprowadzania i zmywania szamponu samochodowego. Produkt jest delikatny dla karoserii – podczas czyszczenia nie powstają szpecące rysy. Rozmiar gąbki sprawia, że dobrze pasuje do dłoni i sprawia, że mycie dużych powierzchni przebiega komfortowo. Wśród naszego asortymentu dostępny jest szeroki wybór akcesoriów do czyszczenia pojazdów.

    • Duża elastyczność
    • Odporność na warunki atmosferyczne
    • Nie odbarwia się
    • Gąbka dwustronna

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902110064345