Zobacz więcej Gąbki polerskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gąbki polerskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka ścierna MacAllister czterostronna P120 100 x 68 x 27 mm

Gąbka ścierna MacAllister czterostronna P120 100 x 68 x 27 mm

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gąbka ścierna to produkt, który służy do obróbki ściernej ścian, drewna i innych powierzchni, które chcesz wyrównać lub pozbyć się z nich resztek farb i lakierów. Umożliwia usuwanie śladów szlifowania materiałami ściernymi o niższej gradacji i przygotowuje elementy do dalszej obróbki. Gąbka posiada ziarno ścierne z czterech stron.

   Cechy i zalety

    Gąbka ścierna służy do obróbki szlifierskiej powierzchni ścian i elementów z drewna lub tworzyw sztucznych przed nałożeniem na nie wyrobów lakierniczych. Granulacja nadaje się do obróbki drewna litego i oklein naturalnych, jak i do szlifowania gruntów i matowienia warstwy lakierniczej. Gąbka jest elastyczna, co ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc i szlifowanie profili o skomplikowanych kształtach. Ponieważ jest pokryta ziarnem ściernym z czterech stron, umożliwia ścieranie kątów wewnętrznych ścian. Równomierny rozkład nacisku umożliwia uzyskanie idealnie wyrównanej powierzchni. W ofercie znajdziesz szeroką gamę gąbek dwu- i czterostronnych w różnych gradacjach do wyboru, które umożliwią obróbkę wstępną i końcową.

    • Dobrej jakości gąbka
    • Dobre dopasowanie do obrabianego materiału
    • Wysoka wytrzymałość na zużycie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMac Allister
    Grubość produktu27mm
    GradacjaGradacja 120
    KolorBrązowy
    Kod produktu3157629621073