LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Gąbki polerskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gąbki polerskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gąbka z rzepem MacAllister 125 mm

Gąbka z rzepem MacAllister 125 mm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okrągła gąbka przeznaczona jest do obróbki ściernej różnych materiałów – uzupełnia narzędzia oscylacyjne do wygładzaniu gipsu, drewna, tworzyw sztucznych. Nadaje się do dokładnego wyrównywania płaszczyzn, a także wygładzania elementów o skomplikowanych kształtach. Mocuje się ją na rzep, dzięki czemu jej wymiana przebiega błyskawicznie.

   Cechy i zalety

    Gąbka z rzepem to pianka o okrągłym kształcie, którą przyczepia się do oscylacyjnego urządzenia szlifierskiego. Gąbka cechuje się odpowiednią twardością podłoża, która umożliwia precyzyjną obróbkę krawędzi i płaszczyzn. Jej budowa pozwala na wygładzanie zarówno szerokich powierzchni, jak i zaokrągleń, na przykład listew z drewna. Produkt posiada rzep, dzięki czemu jego zmiana jest bardzo szybka i nieskomplikowana. Jest odporny na zdzieranie, dzięki czemu zapewnia bezpieczną pracę bez powstawania rys na obrabianym materiale. Zapewnia równomierne rozkładanie docisku do powierzchni szlifowanej płaszczyzny. W naszej ofercie dostępne są również urządzenia szlifierskie, które produkt uzupełnia oraz gąbki polerskie o różnym stopniu twardości.

    • Dobrej jakości gąbka
    • Gąbka odporna na rozciąganie
    • Odporna na pranie w delikatnych detergentach

    Specyfikacja techniczna

    Przeznaczenieobróbka ścierna
    Sposób mocowaniaRzep
    Średnica produktu125mm
    Kod produktu3157629621097