Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na 10 zdjęć 10 x 15 cm biała

Galeria na 10 zdjęć 10 x 15 cm biała

81,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Galeria na zdjęcia będzie doskonałym elementem dekoracyjnym do nowocześnie urządzonego mieszkania. Ramki wykonane są z tworzywa sztucznego, dlatego są trwałe i elegancko prezentują się we wnętrzu. Każda oprawa w kolorze białym posiada dodatkowo szklaną szybkę, która chroni zdjęcia przed zakurzeniem i zniszczeniem. Produkt elegancko wyeksponuje Twoje ulubione fotografie.

   Cechy i zalety

    Tą atrakcyjnie zestawioną kompozycją ramek na zdjęcia możesz ozdobić wnętrze sypialni, pokoju dziennego czy pokoju dziecka, białe oprawy znakomicie współgrają bowiem z różnymi aranżacjami, są delikatne i eleganckie. Galeria na zdjęcia pięknie wyeksponuje Twoje ulubione fotografie rodzinne i wakacyjne. W oprawach możesz układać zdjęcia w standardowym formacie. Fotogaleria będzie doskonałym elementem dekoracyjnym do nowocześnie urządzonego mieszkania. Oprawy wykonane są z tworzywa sztucznego, lekkiego, a zarazem wytrzymałego. Dodatkowo każda ramka posiada szklaną szybkę, która chroni zdjęcia przed zniszczeniem czy zabrudzeniem. Galeria na zdjęcia pomieści aż 10 fotografii i możesz je dowolnie zmieniać w każdej chwili. W naszej ofercie dostępne są także fotogalerie w innych kolorach.

    • Nowoczesny design

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek10
    MateriałSzkło i polistyren
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorBiały
    Kod produktu5901554526440