Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na 10 zdjęć 10 x 15 cm czarna

Galeria na 10 zdjęć 10 x 15 cm czarna

81,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta nowoczesna kompozycja ramek na zdjęcia w postaci fotogalerii będzie doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Galeria na zdjęcia została wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest trwała. Pomieści aż 10 Twoich ulubionych fotografii w kolorze lub czarno-białych. Rama w odcieniu głębokiej czerni pasuje do wielu aranżacji i z pewnością przyciągnie spojrzenia.

   Cechy i zalety

    Galeria na zdjęcia to idealna alternatywa dla samodzielnie tworzonych kompozycji zdjęć. Galeria na zdjęcia 10 x 15 cm jest ciekawie zestawionym kompletem dziesięciu ramek w kolorze czarnym. Produkt wyróżnia się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem i lekkością. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dlatego z pewnością posłuży na długo. Pomieści zdjęcia w formacie standardowym, więc w każdej chwili możesz zmienić zawartość ramek. Fotogaleria idealnie współgra z nowoczesnymi aranżacjami i przyjemnie komponuje się ze stonowaną kolorystyką. Ponadczasowa głęboka czerń ładnie pasuje do wielu innych barw, zarówno klasycznych, jak i bardziej żywych. Każde zdjęcie zabezpieczone jest szklaną szybką, dzięki czemu nie kurzy się i nie brudzi. W naszej ofercie znajdziesz także galerie na zdjęcia w innych kolorach.

    • Nowoczesny design

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek10
    MateriałSzkło i polistyren
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorCzarny
    Kod produktu5901554505629