Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na 4 zdjęcia 10 x 15 cm biała

Galeria na 4 zdjęcia 10 x 15 cm biała

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta ciekawie zaprojektowana fotogaleria w kolorze białym będzie idealnym uzupełnieniem aranżacji w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Produkt wykonany jest z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego. Galeria na zdjęcia znakomicie wyeksponuje najpiękniejsze zdjęcia w kolorze lub czarno-białe. Ramki w odcieniu białym posiadają szklane szybki, które chronią fotografie przed zniszczeniem i zakurzeniem.

   Cechy i zalety

    Galeria na zdjęcia 10 x 15 cm biała to ciekawie zestawiona kompozycja ramek na zdjęcia w formacie. Jest doskonałą alternatywą dla samodzielnie tworzonych dekoracji do wnętrza. Ramka znakomicie współgra z nowoczesną aranżacją, a uniwersalna i ponadczasowa biel dobrze łączy się ze wszystkimi kolorami. Fotogaleria ładnie wyeksponuje Twoje ulubione fotografie rodzinne i wakacyjne. Pasuje zarówno do czarno-białych, jak i kolorowych zdjęć. Każda ramka posiada dodatkowo szklaną szybkę, która chroni zawartość, czyli zdjęcie, przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Oprawy wykonane są z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się lekkością i wytrzymałością. Biel ramek optycznie rozświetla przestrzeń i przyciąga spojrzenia. W naszym asortymencie znajdziesz także fotogalerie w innych kolorach.

    • Nowoczesny design

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek4
    MateriałSzkło i polistyren
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorBiały
    Kod produktu5901554526433