Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na 4 zdjęcia 10 x 15 cm czarna

Galeria na 4 zdjęcia 10 x 15 cm czarna

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta nowoczesna ramka na zdjęcia pomieści aż cztery fotografie z najwspanialszych chwil w Twoim życiu. Galeria na zdjęcia 10 x 15 cm wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekka i wytrzymała. Ramka w kolorze czarnym dobrze współgra z różnymi aranżacjami, a głęboka toń barwy pięknie eksponuje umieszczone w oprawie zdjęcia. Ramka pasuje do zdjęć czarno-białych i kolorowych, a te chronione są przed zniszczeniem szklaną szybką.

   Cechy i zalety

    Galeria na zdjęcia w kolorze czarnym to nowoczesna ramka na Twoje ulubione fotografie. Elegancki wygląd został nieco przełamany niesymetryczną kompozycją, wprowadzającą odrobinę szaleństwa i alternatywnego charakteru. Oprawy fotogalerii powstały z polistyrenu, dzięki czemu są lekkie i trwałe. Materiał ten zapewnia również jednolite wybarwienie na całej powierzchni ramy. Klasyczna głęboka czerń idealnie komponuje się z wieloma aranżacjami i znakomicie wpisuje w najnowsze trendy w dekoracji wnętrz. Galeria na zdjęcia będzie nie tylko atrakcyjnym elementem dekoracyjnym we wnętrzu, ale również efektownie wyeksponuje najpiękniejsze wakacyjne chwile uchwycone na zdjęciach. Oprawy pasują do zdjęć kolorowych i czarno-białych. Zdjęcia przed zakurzeniem i odbarwieniem chroni szklana szybka.

    • Nowoczesny design

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek4
    MateriałSzkło i polistyren
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorCzarny
    Kod produktu5901554507777