Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na zdjęcia 20 x 50 cm sznurkowa czarna

Galeria na zdjęcia 20 x 50 cm sznurkowa czarna

38,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Galeria na zdjęcia sznurkowa to oryginalna alternatywa dla klasycznych ramek na zdjęcia. Znajdujący się w niej szurek z klamerkami umożliwia szybkie i łatwe powieszenie w niej zdjęć, które możesz umocować w dowolnej konfiguracji, a także łatwo zmienić na nowe. Ramka w kolorze czarnym wyróżnia się nowoczesną stylistyką i powstała z polistyrenu.

   Cechy i zalety

    Twoje ściany w domu pozostają puste, a przez to wnętrze wydaje się nieprzytulne? Możesz łatwo wprowadzić do niego rodzinną atmosferę, stosując prezentowaną galerię. Produkt ma postać ramki na zdjęcia, jednak różni się od klasycznego modelu sposobem mocowania fotografii. W tym wypadku nie musisz wkładać ich za szklaną płytkę ani docinać, aby odpowiadały wymiarom oprawki –zamocujesz je sprawnie i szybko na sznurku przy użyciu niewielkich klamerek. Taka dekoracja spersonalizuje Twój salon lub sypialnię, będzie przypominać Ci o najbliższych i pozwoli na zmieszczenie w niej kilku zdjęć w różnych rozmiarach. Wykonanie z polistyrenu sprawia, że produkt jest trwały, a brak szybki czyni go odpornym na stłuczenie. Zapraszamy!

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy30mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek3
    MateriałPolistyren (PS)
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorCzarny
    Kod produktu5901554527669