Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na zdjęcia 40 x 50 cm sznurkowa czarna

Galeria na zdjęcia 40 x 50 cm sznurkowa czarna

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Galeria z rozciągniętymi pomiędzy listwami sznurkami zaskoczy Cię niezwykłymi walorami dekoracyjnymi. Jej czarny kolor oraz brak ozdobników powodują, że łatwo wkomponujesz ją w elegancką, nowoczesną przestrzeń. Produkt pozwoli Ci na zamieszczenie w nim 9 fotografii, efektownie zastępując mniejsze ramki o klasycznej konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Czy wiesz, że aby wyeksponować ulubione zdjęcia, nie musisz każdego z nich oprawiać w dopasowaną do niego ramkę? Prostszym rozwiązaniem jest zastosowanie galerii, w której zmieścisz 9 fotografii, grafik czy rysunków w różnych rozmiarach. Galeria to większa ramka, jednak od tradycyjnej oprawki różni się oryginalnym sposobem mocowania pamiątek. Dzięki niewielkim klamerkom szybko rozwiesisz je na sznurkach wypełniających wnętrze galerii. Dodatkowy atutem produktu jest także wykonanie go z czarnego polistyrenu, dzięki któremu wygląda elegancko, a przy tym modnie. Brak szkła sprawia z kolei, że nie musisz obawiać się o jego stłuczenie i skaleczenie się. Do Twoich ścian pasuje galeria w innym kolorze? Wybierz ją spośród naszego asortymentu!

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy30mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek9
    MateriałPolistyren (PS)
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorCzarny
    Kod produktu5901554528420