Zobacz więcej Galerie na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Galerie na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Galeria na zdjęcia 55 x 75 cm sznurkowa biała

Galeria na zdjęcia 55 x 75 cm sznurkowa biała

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Galeria na zdjęcia 55 x 75 cm sznurkowa umożliwi Ci wykonanie niebanalnych pamiątek dla Ciebie lub Twoich bliskich. Produkt ten pomieści aż 20 zdjęć – możesz je przypinać klamerkami na sznurku. Dzięki temu przedstawisz fotorelację ze swoich podróży lub ważnych uroczystości rodzinnych. Produkt posiada białą ramkę, która świetnie komponuje się z dowolnym odcieniem ścian.

   Cechy i zalety

    Galeria na zdjęcia to idealna dekoracja pomieszczeń mieszkalnych. Składa się z ramy oraz przeplecionego przez nią sznurka, na którym możesz zawiesić aż 20 fotografii. Doskonale nadaje się więc do wykonania kolażu ze zdjęciami z dalekiej podróży lub zaprezentowania fotorelacji ze ślubu i innych ważnych uroczystości. Galerię możesz też wykorzystać jako prezent dla bliskiej Ci osoby – umieścisz w niej wspólne fotografie, które będą piękną pamiątką. Ramka galerii posiada uniwersalny biały kolor, dlatego będziesz mógł ją wkomponować w dowolny wystrój przestrzeni – dobrze zaprezentuje się zarówno w minimalistycznych pomieszczeniach, jak i w tych bogatych w dekoracje. W naszym asortymencie dostępne są też modele w innych odcieniach, więc z łatwością wybierzesz interesujący Cię produkt.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć10 x 15 cm
    Liczba ramek20
    Maksymalna liczba zdjęć20
    MateriałTworzywo sztuczne i sznurek
    Materiał ramyTworzywo sztuczne
    KolorBiały
    Kod produktu5901554520769