icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Gałki

Strzałka w prawo

Gałka meblowa Gamet 23 x 23 x 20 mm nikiel satyna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gałka meblowa Gamet 23 x 23 x 20 mm nikiel satyna
7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gałkę meblową wykorzystasz podczas samodzielnego wykańczania mebli w Twoim mieszkaniu. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz eleganckim wyglądem, dzięki czemu umożliwia otwieranie drzwiczek i szuflad oraz jednocześnie je dekoruje. Produkt zadowoli Cię także swoim łatwym montażem – mocuje się go za pomocą wkrętów.

  Cechy i zalety

  Gałka meblowa to elegancki element przeznaczony do wykańczania szafek, mebli oraz szaf. Umożliwia łatwe oraz wygodne otwieranie drzwiczek i szuflad, dzięki czemu usprawnia wyciąganie potrzebnych Ci przedmiotów z szafek. Charakteryzuje się stylowym wyglądem, ponieważ została pozbawiona zdobień – jej jedyną dekoracją jest niebanalna barwa nikiel szczotkowany. Będzie się więc doskonale prezentowała w połączeniu z innymi metalicznymi elementami wyposażenia mieszkania. Uchwyt posłuży Ci przez wiele lat, zachowując swoje właściwości, ponieważ wykonany został z odpornego na uszkodzenia mechaniczne stopu cynku oraz aluminium. Dostępne są również gałki w innych wzorach, kształtach i kolorach, więc każdy użytkownik może wybrać odpowiadający mu produkt.

   Specyfikacja techniczna

   Wysokość produktu23mm
   Głębokość produktu20mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałZnal
   KolorNikiel satynowy
   Kod produktu5907785748613