icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Gałki

Strzałka w prawo

Gałka meblowa skórzana Gamet brązowa / czarna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gałka meblowa skórzana Gamet brązowa / czarna
15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Stylowa gałka meblowa skórzana Gamet brązowa / czarna pozwoli Ci w prosty sposób wydobyć oryginalny styl Twojej aranżacji. Wysokiej jakości zawieszka z naturalnej skóry została starannie wykończona z użyciem metalowej napy. Czarna zaślepka i brązowy pasek stanowią elegancki komplet. W sklepach Castorama kupisz też wkręcane gałki meblowe Gamet w innych kolorach.

  Cechy i zalety

  Gruntowna przebudowa salonu? Zamiast niej zdecyduj się na odświeżenie dekoracji i akcentów! Wymiana uchwytów mebli na nietypowe modele – takie jak gałka meblowa skórzana Gamet brązowa / czarna – da spektakularne efekty. To wielofunkcyjny produkt – gałki możesz używać do szaf, szuflad, a nawet witrynek. Samodzielny montaż jest bardzo prosty. Wystarczy do niego prosty wkręt w dopasowanym rozmiarze. Gałka meblowa skórzana Gamet brązowa / czarna to wyszukany dodatek zarówno do klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Brąz skóry i czerń metalu to wyjątkowo elegancki duet kolorów, który pasuje do bibliotek, biur i gabinetów. Możesz z powodzeniem stosować ten produkt także w loftowych i egzotycznych aranżacjach. Poznaj inne propozycje dostępne w Castorama i daj się zainspirować!

  • Naturalny materiał
  • Nadaje wyjątkowy charakter meblom
  • Łatwa do samodzielnego montażu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałSkóra i stal
  KolorBrązowa skóra, zaślepka czarny mat
  Kod produktu5901304945101