icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Gałki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gałka Schaffner plastikowa biała

Gałka Schaffner plastikowa biała

3,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wykorzystując gałkę, możesz nieco zmienić wygląd Twoich mebli, tak by pasowały one do nowego wystroju Twojego pomieszczenia. Do wyprodukowania elementu zastosowano trwały, wytrzymały mechanicznie materiał – plastik. Dzięki temu nie straci on na funkcjonalności z biegiem czasu i będzie Ci z powodzeniem służyć przez długie lata.

  Cechy i zalety

  Zastosowanie gałki pozwoli Ci na komfortowe otwieranie i zamykanie drzwiczek najróżniejszych mebli. Poza tym, wpłynie ona również na ich wygląd zewnętrzny, sprawiając, że szafki staną się bardziej ozdobne. Element jest utrzymany w białym kolorze, który jest uważany za uniwersalny. Dlatego też możesz z powodzeniem zamontować go na meblach w niemalże każdej barwie, zyskując ciekawy efekt końcowy. Z prawidłowym przymocowaniem gałki z łatwością poradzisz sobie samodzielnie, nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia w takich pracach. Wszystkie potrzebne do tego akcesoria zostały dołączone do zestawu. Produkt zachowa swoje właściwości na długi lata, ponieważ wytworzono go z trwałego plastiku, który nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne.

  • Wysoka jakość wykonania
  • Łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałTworzywo sztuczne
  KolorBiały
  Kod produktu5907467752808