Zobacz więcej Gałki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Gałki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gałko-gałka Kuchinox Retro rozeta satyna

Gałko-gałka Kuchinox Retro rozeta satyna

67,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gałko-gałka w kolorze satyna to znakomita alternatywa dla tradycyjnej klamki. Gałkę wygodnie zamocujesz w drzwiach. Element podkreśli urodę drzwi, komponując się nie tylko ich fakturą, ale także innymi elementami we wnętrzu. Dodatek będzie znakomity we wnętrzach stylizowanych na dawne oraz retro. W ofercie znajdziesz produkt w innych kolorach.

   Cechy i zalety

    Gałko-gałka z rozetą w kolorze satyna to dodatek do skrzydeł drzwiowych. Element uatrakcyjni wygląd drzwi, nadając mu elegancki charakter. Element to znakomita alternatywa dla tradycyjnych klamek. Produkt będzie się ładnie komponował z białym skrzydłem, tworząc spójną całość. Gałkę możesz wykorzystać do podkreślenia stylu panującego we wnętrzu. Aby zachować spójny wystrój warto pamiętać o tym, aby kolor gałki był zbieżny z innymi dodatkami we wnętrzu, jak oświetlenie czy okucie mebli. Uchwyt z łatwością zamocujesz samodzielnie do drzwi, korzystając ze standardowych narzędzi. Szeroka gama dostępnych uchwytów meblowych sprawia, że będziesz mógł dopasować produkt do swoich upodobań, jak i aranżacji konkretnego pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuGałka do drzwi
     MarkaKuchinox
     Typ mocowaniaWkręt
     KolorSatyna
     MateriałAluminium i znal
     Kod produktu5906775348567