icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Gaśnice

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Gaśnice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gaśnica proszkowa 6 kg

Gaśnica proszkowa 6 kg

228
/ szt.
38
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gaśnica proszkowa to produkt, który z pewnością przyda się w każdym domu, a także zakładzie pracy. Produkt umożliwi Ci szybkie i sprawne ugaszenie pożaru. Element wyposażono w praktyczną dźwignię, która ułatwi Ci sterowanie strumieniem gaśniczym tak, aby efektywnie gasić ogień. Dzięki niemu możesz też przerwać pracę w wybranym momencie.

  Cechy i zalety

  Praktyczna gaśnica proszkowa z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu, pojeździe mechanicznym czy zakładzie pracy. Jest ona przeznaczona szczególnie do stosowania w warsztatach, halach produkcyjnych, podziemnych wyrobiskach górniczych i nie tylko. Element posiada zintegrowany uchwyt, który służy do regulacji strumienia proszku gaśniczego. Umożliwi Ci to wydajniejszą pracę oraz możliwość jej przerwania w wybranym momencie. Produkt wyróżnia się prostym i intuicyjnym użytkowaniem, z którym doskonale poradzi sobie każdy. Powierzchnia w kolorze pomarańczowym jest dobrze widoczna z daleka. Dzięki temu z łatwością znajdziesz gaśnicę nawet w zapełnionym bagażniku samochodowym. Proponujemy Ci też gaśnice o mniejszej lub większej pojemności.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ gaśnicyProszkowa
   Kod produktu5905620014282