Zobacz więcej Folie paraizolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Folie paraizolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Geowłóknina drenażowa Secco 0,5 x 50 m

Geowłóknina drenażowa Secco 0,5 x 50 m

108
/ rol.
2,16
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Geowłóknina przeznaczona jest do zabezpieczania rur przed zatykaniem ich cząstkami gruntu, a także poprawiania stabilności nośności ziemnych konstrukcji – przydaje się w czasie tworzenia systemów melioracyjnych oraz drenarskich. Wykonana została z poliestrowych włókien, dzięki czemu będzie znakomicie pełnić swoją funkcję przez długi czas. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Geowłóknina stosowana jest w czasie tworzenia systemów melioracyjnych oraz drenarskich – zabezpiecza rury przed zatykaniem ich cząstkami gruntu. Dodatkowo poprawia stabilność nośności ziemnych konstrukcji, wobec czego jest szczególnie funkcjonalna. Gwarantuje doskonały rezultat pracy na długi czas, gdyż stworzona została z poliestrowych włókien odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Stosowana jest zarówno na przydomowych działkach, jak też w miejscach użytku publicznego. Prawidłowe odprowadzanie z chodników lub podjazdów nadmiaru wody minimalizuje ryzyko korozji powierzchni. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, co umożliwia Ci bezproblemowe wybranie modelu najlepiej odpowiadającego Twoim wymaganiom.

    • Stabilizuje grunt
    • Zapobiega mieszaniu się materiałów
    • Spełnia funkcję filtra
    • Polepsza przepływ wody
    • Chroni przed przebiciem

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu50000mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu5901535407089