Zobacz więcej Folie paraizolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Folie paraizolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Geowłóknina drenażowa Secco 1 x 50 m

Geowłóknina drenażowa Secco 1 x 50 m

218
/ rol.
4,36
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Geowłóknina przydaje się w czasie tworzenia konstrukcji drenarskich oraz melioracyjnych – zabezpiecza rury przed zatykaniem ich porami gruntu. Ponadto poprawia stabilność nośności systemów ziemnych, wobec czego jest wyjątkowo funkcjonalna. Poliestrowe włókna są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego całość przez długi czas zachowa nienaganny stan.

   Cechy i zalety

    Geowłóknina wykorzystywana jest w celu poprawy stabilności nośności konstrukcji ziemnych – przydaje się podczas wykonywania systemów drenarskich oraz melioracyjnych. Zabezpiecza rury przed zatykaniem ich cząstkami gruntu, wobec czego jest szczególnie funkcjonalna. Produkt stworzony z poliestrowych włókien jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego gwarantuje doskonały rezultat pracy na długi czas. Prawidłowe odprowadzanie wody z chodników lub podjazdów zapobiega korozji powierzchni. Geowłóknina wykorzystywana jest zarówno przez fachowców, jak też zwykłych majsterkowiczów przeprowadzających drobne prace naprawcze. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne wymiary tego produktu, więc w łatwy sposób wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

    • Stabilizuje grunt
    • Zapobiega mieszaniu się materiałów
    • Spełnia funkcję filtra
    • Polepsza przepływ wody
    • Chroni przed przebiciem

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu50000mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu5901535407096