Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gilotyna do paneli 210 mm Magnusson
Strzałka w prawo

Gilotyna do paneli 210 mm Magnusson

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gilotyna do paneli Magnusson pozwoli Ci dopasować kupione panele do wymiarów, jakich potrzebujesz. Stalowe urządzenie nie zostawia postrzępionych krawędzi i wykonuje długie, płynne cięcie w linii prostej. Gilotyny możesz używać także do paneli winylowych czy pokrytych laminatem. Te i inne rodzaje okładzin podłogowych również znajdziesz w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Jeśli musisz położyć podłogę w pomieszczeniu o nietypowych wymiarach, gilotyna do paneli Magnusson pomoże Ci poradzić sobie z tym problemem. Z pomocą tego urządzenia przetniesz panel w wybranym miejscu, aby nadać mu odpowiedni rozmiar. Stalowe ostrze radzi sobie także z panelami laminowanymi i winylowymi. Miękki uchwyt soft grip dołączony do zestawu sprawi, że praca będzie wygodniejsza. Gilotyna do paneli 210 mm Magnusson tworzy proste, równe cięcie o maksymalnej długości dwudziestu jeden centymetrów. Wykonasz je precyzyjnie pod dowolnym kątem w zakresie od zera do stu osiemdziesięciu stopni. W trakcie pracy nie pojawiają się zapylenie oraz hałas, czego nie da się uniknąć z wyrzynarkami. W sklepach Castorama mamy dla Ciebie także inne modele gilotyn, z możliwością wykonania dłuższego cięcia.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu665mm
     Szerokość produktu200mm
     Waga produktu3000g
     Maksymalna głębokość cięcia100mm
     PrzeznaczenieCięcie paneli laminowanych, winylowych
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ uchwytuSoft grip
     Kod produktu5059340100340