Zobacz więcej Girlandy ogrodowe i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Girlanda Eko-Light 15 x E27 15 m IP44 czarna
Strzałka w prawo

Girlanda Eko-Light 15 x E27 15 m IP44 czarna

228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Girlanda Eko-Light czarna nadaje się jako oświetlenie zewnętrzne. Produkt ten możesz wykorzystać do oświetlenia terenu wokół budynku. Girlanda ma aż piętnaście źródeł światła. Jest wykonana w estetyczny sposób. Zapewnia także ochronę na poziomie IP44. Produkt powstał z wytrzymałego materiału odpornego na warunki atmosferyczne.

   Cechy i zalety

    Girlanda Eko-Light 15 x E27 15 m IP44 czarna jest bardzo funkcjonalnym produktem, który zapewni Ci wyraziste oświetlenie. Możesz korzystać z niej na zewnątrz budynków. Jest w pełni przystosowana do trudnych warunków atmosferycznych. Wykazuje także ochronę na poziomie IP44. Dzięki temu nie uszkodzi się w wyniku działania deszczu czy kurzu. Girlanda Eko-Light czarna została wykonana z tworzywa sztucznego. Obejmuje aż piętnaście źródeł światła. Wszystkie są wymienne. Produkt ten został wykończony czarnym kolorem. Zapewnia to estetyczny wygląd oraz ułatwia dopasowanie girlandy do otoczenia. Długość tego produktu wynosi aż piętnaście metrów. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również inne źródła światła do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaEko-Light
     Długość produktu15000mm
     Poziom ochronyIP44
     Moc w watach150W
     KolorCzarny
     Kod produktu5902693776932