Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Glazura

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Glazura

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Glazura Cave Ceramika Color 30 x 60 cm stone carpet 1,8 m2

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

72,98
/ m²
131,36
/ opak.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Glazura Cave Ceramika Color to elegancka i wytrzymała powierzchnia o wymiarach 30 × 60 cm, idealna do tworzenia stylowych wnętrz. Grubość 9,5 mm zwiększa odporność na ścieranie. Marka Ceramika Color gwarantuje jakość i trwałość, zapewniając wyjątkowy efekt stone carpet.

      Cechy i zalety

        Glazura Cave Ceramika Color to elegancka i stylowa opcja dla każdego, kto pragnie nadać swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Te płytki ceramiczne o wymiarach 30 × 60 cm mają wygląd inspirowany naturalnym kamieniem, co pozwala na stworzenie efektownej, kamiennej powierzchni na ścianie. Wytrzymałość i solidność to cechy, które wyróżniają ten produkt – grubość 9,5 mm zapewnia trwałość na lata, a waga 26,9 kg świadczy o solidności wykonania. Marka Ceramika Color jest znana z dbałości o detale, co widać w precyzyjnym wykończeniu każdej płytki. Glazura ta jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie połączenie estetyki z funkcjonalnością. Płytki są łatwe w utrzymaniu w czystości, co sprawia, że są praktycznym rozwiązaniem zarówno do łazienek, kuchni, jak i innych pomieszczeń. Opakowania po 1,8 m² pozwalają na efektywne planowanie zakupu odpowiedniej ilości materiału.

        • Płytki mają wygląd inspirowany naturalnym kamieniem, co pozwala na stworzenie efektownej, kamiennej powierzchni na ścianie
        • Powierzchnia płytek jest szkliwiona, co sprawia, że są odporne na plamienie i łatwe do czyszczenia
        • Idealne do łazienek, kuchni oraz innych pomieszczeń, gdzie estetyka i funkcjonalność są kluczowe

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Antypoślizgowość (R)Brak klasy odporności na poślizg
        Długość produktu600mm
        Szerokość produktu300mm
        Grubość produktu8.5mm
        Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
        Instrukcja montażuWedług sztuki budowlanej
        Instrukcje dotyczące pielęgnacjiPowierzchnia płytek jest łatwa w czyszczeniu, dzięki szkliwieniu jest odporna na plamienie. Wszelkie zabrudzenia można usunąć za pomocą podstawowych preparatów do czyszczenia.
        KolorSzary
        Liczba sztuk w opakowaniu10
        MarkaCeramika Color
        MateriałCeramika
        Miejsce produkcjiPolska
        MrozoodpornośćNie
        NormaEN 14411:2012
        Obszar zastosowaniaWewnątrz
        Odporność na zaplamienie (klasa)KLASA 5 — plama jest usuwana za pomocą gorącej wody
        Odpowiednia powierzchniaŚciana
        Ogrzewanie podłogoweProdukt nieodpowiedni do użytku z ogrzewaniem podłogowym
        Płytka barwiona w masieNiebarwiona
        Pokrycie1.89m²
        PowłokaSzkliwiony
        RektyfikowanyTak
        Rodzaj opakowaniaOpakowanie
        SeriaCave
        Waga produktu26.9kg
        WykończenieMatowe
        Kod EAN5903943504077