Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Glazura

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Glazura

Strzałka w prawo

Glazura Clermont Ceramika Color 30 x 90 cm white 1,89 m2

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

108
/ m²
204,12
/ opak.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Glazura Clermont Ceramika Color white to świetny pomysł na aranżację wnętrza kuchni, łazienki lub innego użytkowego pomieszczenia. Ma duży, prostokątny format, co znacznie wpływa na łatwość montażu. Produkt cechuje się wytrzymałością i jest łatwy do utrzymania w czystości. Sprawdź w sklepie Castorama również inne modele glazury Clermont, które różnią się wzornictwem i parametrami technicznymi.

      Cechy i zalety

        Glazura Clermont Ceramika Color 30 x 90 cm white 1,89 m2 została zaprojektowana i wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Ma uniwersalne przeznaczenie – z powodzeniem sprawdzi się w mieszkaniu lub lokalach użytkowych. Atutem jest jej prostokątny i zarazem duży format. Dzięki niemu układanie glazury jest znacznie prostsze. Konstrukcja płytek cechuje się wytrzymałością, co daje gwarancję wieloletniego użytkowania. Glazura Clermont Ceramika Color white jest również łatwa do utrzymania w czystości. Bez trudu usuniesz z niej zabrudzenia i to za pomocą najprostszych preparatów. W naszym asortymencie znajdziesz również inne warianty glazury Clermont. Różnią się one parametrami technicznymi oraz walorami dekoracyjnymi.

        • Wymiary 30 x 90 cm ułatwiają montaż, co jest korzystne dla osób samodzielnie wykonujących prace remontowe
        • Szkliwiona powierzchnia płytek jest odporna na plamienie i łatwa do czyszczenia
        • Idealne do zastosowania wewnątrz, w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach, gdzie estetyka i funkcjonalność są kluczowe

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Antypoślizgowość (R)Brak klasy odporności na poślizg
        Długość produktu900mm
        Szerokość produktu300mm
        Grubość produktu9.2mm
        Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
        Instrukcja montażuWedług sztuki budowlanej
        Instrukcje dotyczące pielęgnacjiPowierzchnia płytek jest łatwa w czyszczeniu, dzięki szkliwieniu jest odporna na plamienie. Wszelkie zabrudzenia można usunąć za pomocą podstawowych preparatów do czyszczenia.
        KolorBiały
        Liczba sztuk w opakowaniu7
        MarkaCeramika Color
        MateriałCeramika
        Miejsce produkcjiPolska
        MrozoodpornośćNie
        NormaEN 14411:2012
        Obszar zastosowaniaWewnątrz
        Odporność na zaplamienie (klasa)KLASA 5 — plama jest usuwana za pomocą gorącej wody
        Odpowiednia powierzchniaŚciana
        Ogrzewanie podłogoweProdukt nieodpowiedni do użytku z ogrzewaniem podłogowym
        Płytka barwiona w masieNiebarwiona
        Pokrycie1.89m²
        PowłokaSzkliwiony
        RektyfikowanyTak
        Rodzaj opakowaniaOpakowanie
        SeriaWhite
        Waga produktu31.1kg
        WykończenieMatowe
        Kod EAN5903943504534