Zobacz więcej Glazura
Glazura Commo GoodHome 25 x 40 cm cappuccino
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Glazura Commo GoodHome cappuccino to świetny sposób na wykończenie ścian w kuchni lub łazience. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału. Walorem dekoracyjnym płytek jest ponadczasowy i elegancki wzór marmuru w naturalnej kolorystyce. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych produktów z serii Commo, z których wykonasz wiele ciekawych projektów.
Cechy i zalety
Szukasz wyjątkowych płytek z efektem marmuru, które są również wytrzymałe? Glazura Commo GoodHome 25 x 40 cm cappuccino 1 m2 spełni Twoje oczekiwania pod każdym z tych względów. Produkt został wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Materiał cechuje się trwałością, z której możesz cieszyć się przez wiele lat użytkowania. Zaletą jest także zastosowany na powierzchni połysk, który nie tylko podkreśli wzór marmuru, ale też sprawi, że płytka będzie łatwa w pielęgnacji. Lśniące podłoże łatwiej oczyścisz z zabrudzeń. Glazura Commo GoodHome cappuccino doskonale prezentuje się pojedynczo, ale możesz połączyć ją również z innymi wariantami płytek z serii Commo. W naszej ofercie znajdziesz wiele innych ciekawych materiałów wykończeniowych z tej kolekcji.
- Doskonale prezentują się samodzielnie
- Doskonale prezentują się w kombinacji z płytkami ściennymi Commo
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Długość produktu | 400mm |
---|---|
Szerokość produktu | 250mm |
Grubość produktu | 8mm |
Instrukcja montażu | Zróżnicowanie odcieni lub stopnia zabarwienia stanowi nieodłączny element tego typu produktów. Należy zawsze wybierać opakowania z partii o tym samym kalibrze i w tym samym odcieniu. Płytki należy pomieszać podczas montażu, aby uzyskać naturalne wykończenie. Przed dokonaniem montażu produktu należy się upewnić, że umożliwi on uzyskanie zadowalającego efektu. Reklamacje dotyczące różnic w kolorach lub tonacji widocznych przed montażem nie będą uznawane po zamontowaniu produktu. Wszelkie elementy uszkodzone lub o niezadowalającej jakości powinny być przed montażem zwrócone do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany lub zwrotu kosztów. Niniejsze postanowienia nie naruszają ustawowych praw nabywcy. Nie stosować ściernych lub żrących środków czyszczących. Wyłącznie do użytku na ścianach wewnątrz pomieszczeń. Należy zmierzyć ścianę, a następnie sprawdzić w tabeli wymaganą liczbę opakowań. W tabeli uwzględniono ilość odpadów na poziomie 10%. |
Kolor | Brązowy |
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Marka | GoodHome |
Materiał | Ceramika |
Miejsce produkcji | Polska |
Norma | EN 14411 |
Obszar zastosowania | Wewnątrz |
Odpowiednia powierzchnia | Ściana |
Ogrzewanie podłogowe | Produkt nieodpowiedni do użytku z ogrzewaniem podłogowym |
Płytka barwiona w masie | Niebarwiona |
Pokrycie | 0.1m² |
Rektyfikowany | Nie |
Rodzaj opakowania | Opakowanie |
Seria | Commo |
Efekt | Efekt marmuru |
Tekstura | Gładki |
Waga produktu | 1540g |
Wykończenie | Błyszczące |
Kod EAN | 5036581067397 |