Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Glazura

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Glazura

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Glazura GoodHome Spezie 20 x 25 cm biała
Strzałka w prawo

Glazura GoodHome Spezie 20 x 25 cm biała

42,98
/ m²
42,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klasyczna glazura GoodHome Spezie biała to propozycja odpowiednia do każdego rodzaju wnętrza. Połyskująca powierzchnia płytek jest całkowicie gładka i odporna na zmywanie. Wytrzymała okładzina marki GoodHome może stanowić tło dla kolorowych dekoracji oraz innego rodzaju wzorzystych płytek. Inspiracji szukaj wśród asortymentu naszego sklepu.

  Cechy i zalety

  Pochodząca z Tunezji glazura GoodHome Spezie 20 x 25 cm biała może ozdobić Twoją nową łazienkę. Ceramika dobrze sprawdzi się także w kuchni – biały kolor pasuje do każdej aranżacji. Gładka, jednolita powierzchnia to także zaleta podczas czyszczenia płytek. Ich kształt bliski kwadratu pozwala tworzyć z płytek Spezie efektowne wzory na ścianach. Możesz je łączyć z szarościami, czernią, a także z odważnymi intensywnymi kolorami. Glazura GoodHome Spezie biała ma delikatny połysk, dzięki któremu nawet prosto urządzone wnętrze zyska elegancki styl. W jednym zestawie znajduje się aż dwadzieścia płytek. Wytrzymały produkt marki GoodHome otrzymujesz z dwuletnią gwarancją. W sklepach Castorama czeka na Ciebie więcej przemyślanych kolekcji tego producenta.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuPłytka
   Liczba sztuk w opakowaniu20
   Typ opakowaniaOpakowanie
   Gwarancja producenta2 lata
   MarkaColours
   Długość produktu250mm
   Grubość produktu6.8mm
   Grupa kolorystycznaBiały
   KolorBiały
   Szerokość produktu200mm
   NormaEN 14411
   SeriaSpezzia
   Waga produktu0.6kg
   Odpowiednia powierzchniaŚciana
   Instrukcja montażuZróżnicowanie odcieni lub stopnia zabarwienia stanowi nieodłączny element tego typu produktów. Należy zawsze wybierać opakowania z partii o tym samym kalibrze i w tym samym odcieniu. Płytki należy pomieszać podczas montażu, aby uzyskać naturalne wykończenie. Przed dokonaniem montażu produktu należy się upewnić, że umożliwi on uzyskanie zadowalającego efektu. Reklamacje dotyczące różnic w kolorach lub tonacji widocznych przed montażem nie będą uznawane po zamontowaniu produktu. Wszelkie elementy uszkodzone lub o niezadowalającej jakości powinny być przed montażem zwrócone do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany lub zwrotu kosztów. Niniejsze postanowienia nie naruszają ustawowych praw nabywcy. Nie stosować ściernych lub żrących środków czyszczących. Wyłącznie do użytku na ścianach wewnątrz pomieszczeń. Należy zmierzyć ścianę, a następnie sprawdzić w tabeli wymaganą liczbę opakowań. W tabeli uwzględniono ilość odpadów na poziomie 10%.
   Obszar zastosowaniaWewnątrz
   Kod produktu3663602848318