Zobacz więcej Glazura

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Glazura

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Glazura Viesta Paradyż 30 x 60 cm wood 1,44 m2
Strzałka w prawo

Glazura Viesta Paradyż 30 x 60 cm wood 1,44 m2

79,98
/ m²
115,17
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Glazura Viesta Paradyż wood jest materiałem wykończeniowym o bardzo ciekawym wyglądzie. Wzór na niej imituje drewno, co doskonale sprawdza się w wielu aranżacjach. Glazura może być stosowana wewnątrz budynków. Jest przeznaczona do klejenia na ścianach. Płytka została wykonana z wytrzymałego materiału o niskiej nasiąkliwości wodą.

   Cechy i zalety

    Glazura Viesta Paradyż 30 x 60 cm wood 1,44 m2 to bardzo ciekawy sposób na wykończenie powierzchni wewnątrz budynków. Glazura jest przeznaczona do klejenia na powierzchni ścian. Dzięki temu odmieni ich wygląd i nada im naturalny charakter. Wzór na płytce z serii Viesta prezentuje się bardzo ciekawie. Doskonale imituje naturalne drewno. Dzięki glazurze jesteś w stanie stworzyć przytulną atmosferę w każdym wykańczanym miejscu. Glazura Viesta Paradyż wood jest wykonana z ceramiki. Może być zastosowana w łazience. Gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. Płytka wymaga zastosowania nieco szerszej lub klasycznej fugi. Asortyment sklepów Castorama obejmuje duży wybór dostępnych produktów. Wśród nich znajdziesz płytki przeznaczone do montażu wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu600mm
     Grubość produktu9.8mm
     Szerokość produktu300mm
     Waga produktu22.32kg
     Kod produktu5902610521386