Produkty

Glebogryzarka spalinowa 123 cm3

Kliknij aby powiększyć

Glebogryzarka spalinowa 123 cm3

Kod: 629445

|
 • silnik o wysokiej wydajności
 • cztery zestawy ostrzy obrotowych
 • trwała przekładnia poprawia wydajność pracy
 • 3 poziomy regulacji
 • przednie koło z możliwością szybkiej regulacji
 • regulacja prędkości
Glebogryzarka spalinowa to urządzenie potrzebne, aby właściwie przygotować glebę pod uprawy. Sprawdzi się zarówno podczas prac na polu, jak i w ogrodzie. Pokazany tu model to rozwiązanie odpowiednie do spulchniania ziemi także na obszarze, gdzie wymagane jest łatwe manewrowanie. Pozwala na to praktyczny uchwyt typu „Y” i szybka, trzystopniowa regulacja.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

1020 x 1450 x 410 mm

Długość opakowania

42 cm

Wysokość opakowania

60 cm

Szerokość opakowania

57 cm

Waga brutto

33 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Moc znamionowa

2,2 kW

Obszary zastosowania

prace w ogrodzie

Prędkość obrotowa

2800 obr./min

Szerokość robocza

400 mm

Rodzaj napędu

silnik Loncin OHV

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

pojemność silnika 123 cm3; głębokość robocza 15 cm

Gwarancja

12 miesięcy

Typ uchwytu

uchwyt typu Y

Nr referencyjny

W40N-LC1P61FE

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Zakładasz nowy ogród lub chcesz zasiać trawnik? Właściwe przygotowanie gleby to pierwszy krok, jeśli zależy Ci na szybkim wzroście roślin. Glebogryzarka przydaje się przy każdym rodzaju upraw. Służy ona do napowietrzenia, spulchnienia i wyrównania ziemi, co pozwala stworzyć roślinom właściwe warunki. Jest szczególnie potrzebna do użyźniania gleby trudnej w uprawie, gliniastej i ubitej. Pokazany tu model charakteryzuje się wysoką wydajnością, dzięki zastosowaniu silnika spalinowego o dużej mocy. Zestaw trzech wymiennych ostrzy i możliwość szybkiej regulacji umożliwiają dostosowanie narzędzia do potrzeb danego ogrodu albo pola. Jeśli potrzebujesz glebogryzarki o innej szerokości, w ofercie sklepu Castorama znajdziesz różne warianty tych urządzeń.
Ocena
1 komentarz
30.12.2019
Mam ją. Pooglądałem, poczytałem. Wygląda solidnie. W sklepie zalali mi ją olejem. Kilka razy opaliłem, działa(pomimo mrozu). Dostrzegam jednak kilka nieścisłości. I tak. Waga 27,5 kg - a nie jak podają w ofercie 33 kg. Paliwa wchodzi 0,9 l, a oleju 0,35 l. więc trochę jest lżejsza i brakuje jej do 33 kg, ze 4 kilo. Teraz moc, figuruje w instrukcji jedynie 1,8 kW tj. 2,44 KM, czyli w ofercie sklepu teraz zawyżyli ją na 2,2 kW co dawałoby 3 KM, 0,5 KM zgubili.. Brak np. informacji ile pali w godzinę. Jaki jest typ świecy, brak informacji o rodzaju oleju smarowania przekładni i miejsca jego uzupełniania. No i najważnisze Silnik. Poza naklejką Loncin na obudowie i informacji w ofercie, że ma mieć oznaczenie (W40N-LC1P61FE) nie na tych danych na silniku. Bo widnieje tam -spisane z bloku( 1P65FE-3). Więc chyba jakaś inna chińska fabryka wykonała go. To taki kolejny chwyt marketingowy. Wierzę jednak, że będzie działała dobrze ta gleboryzarka . Zobaczymy. Pozdro dla handlowców z Castoramy, bo te ich chwyty (tu troszkę więcej, tam mniej) działają. Bo poszła do ludzi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak szczegółową opinię. Miło nam czytać, że glebogryzarka się sprawdza. Pańskie uwagi w kwestii specyfikacji widocznej na stronie są dla nas niezwykle istotne i zostaną przekazane odpowiednim osobom celem weryfikacji i wprowadzenia ewentualnych zmian w opisie dostępnym na stronie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Glebogryzarka, kultywator czy wetrykulator – które urządzenia sprawdzą się w Twoim ogrodzie?

 • Ogród

  Czym zastąpić szpadel?

 • Ogród

  Dlaczego warto zainwestować w glebogryzarkę?

Ocena i komentarz dla:

Glebogryzarka spalinowa 123 cm3