Zobacz więcej Głowice szlifierskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Mini elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Głowice szlifierskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica szlifierska Yato 225 mm
Strzałka w prawo

Głowica szlifierska Yato 225 mm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W Twoim przydomowym warsztacie przyda się głowica szlifierska Yato, która pozwala na precyzyjną obróbkę powierzchni. Wyróżnia się tradycyjnym okrągłym kształtem, który gwarantuje szerokie zastosowanie. Ten produkt sprawdzi się zarówno w profesjonalnym zakładzie, jak i domowym warsztacie. Jest odporny na zużycie i zapewnia długotrwałą pracę.

   Cechy i zalety

    Głowica szlifierska Yato 225 mm to przydatny element podstawowego wyposażenia w Twoim warsztacie. Wykorzystasz go do obróbki różnorodnych materiałów, w tym drewna. Dzięki temu idealnie sprawdzi się do renowacji mebli czy wyrównania powierzchni elementów dekoracyjnych. Ten produkt pomoże Ci także przeprowadzić czyszczenie powierzchni metalowych z rdzy. Głowica szlifierska Yato ma nie tylko szerokie zastosowanie, ale także doskonale zaprojektowaną budowę. Na elemencie znajdziesz 8 otworów, które świetnie radzą sobie z odsysaniem pyłu. Gwarantuje Ci to przyjemną pracę bez zbędnych zanieczyszczeń. W dodatku element jest wyposażony w mocny rzep, dlatego będziesz pracować w pełni komfortowo. Jeśli chcesz znaleźć inne narzędzia do Twojego warsztatu, sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu.

    • Mocny rzep
    • 8 otworów do odsysania pyłu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo ABS i gąbka
    Typ zapięciaZapięcie na rzep
    Średnica produktu225mm
    Przeznaczenieprace remontowo - budowlane, majsterkowanie
    Kod produktu5906083061097