Zobacz więcej Głowice szlifierskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Mini elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Głowice szlifierskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica szlifierska Yato trójkątna
Strzałka w prawo

Głowica szlifierska Yato trójkątna

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lubisz majsterkować? Szukasz sprawdzonego wyposażenia do swojego warsztatu? Głowica szlifierska Yato trójkątna przyda Ci się do precyzyjnych prac. Możesz ją wykorzystać do szybkiego i sprawnego ścierania. Produkt ma uniwersalne zastosowanie. Jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

   Cechy i zalety

    Głowica szlifierska Yato trójkątna to jeden z elementów, które przydadzą Ci się w warsztacie. Dzięki niej Twój sprzęt okaże się niezastąpiony podczas obróbki różnego rodzaju materiałów. Takie połączenie gwarantuje Ci czyszczenie elementów metalowych z rdzy czy wyrównanie powierzchni drewnianych. Głowica szlifierska Yato trójkątna sprawdzi się także do obróbki drobnych elementów. Produkt jest wykonany z materiału, który jest odporny na ścieranie. W dodatku ma 12 otworów, które ułatwiają sprawną pracę. Zaskoczy Cię trwałość oraz wytrzymałość elementu – będziesz z niego korzystać przez długi czas. Specyficzny kształt gwarantuje Ci przyjemną pracę z przedmiotami o różnej konstrukcji. Szukasz innych elementów wyposażenia do Twojego warsztatu? Sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu.

    • 12 otworów

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolichlorek winylu (PCV) i guma
    Długość produktu280mm
    Przeznaczenieprace remontowo - budowlane, majsterkowanie
    Kod produktu5906083061110