Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna antracyt
Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna antracyt

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica termostatyczna antracyt to niezbędny element wyposażenia każdego pomieszczenia, w którym znajduje się grzejnik. To urządzenie, dzięki któremu możesz kontrolować temperaturę. Wyróżnia się łatwym montażem i wysoką trwałością. W naszym asortymencie znajdziesz także inne kolory głowic, które dopasujesz do instalacji. Oprócz tego proponujemy Ci wiele innych akcesoriów techniki grzewczej. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Głowica termostatyczna antracyt to standardowe wyposażenie instalacji centralnego ogrzewania. Jest przeznaczona do bezpośredniego montażu na grzejniku. Proste w konstrukcji urządzenie umożliwia pełną kontrolę i regulację nad temperaturą w pomieszczeniu. Oprócz tego zastosowanie głowicy ma również znaczenie ze względów ekonomicznych. Dzięki niej możesz znacznie zmniejszyć zużycie energii i tym samym zaoszczędzić pieniądze. Głowica termostatyczna antracyt ma konstrukcję wykonaną z tworzywa sztucznego. Cechuje się wysoką trwałością. Walorem dekoracyjnym jest wyjątkowy, nowoczesny kolor. Głowica jest łatwa w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdziesz również inne wersje kolorystyce głowic, które dopasujesz do instalacji grzewczej.

    • Redukcja energii
    • Trwałość i estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOpticomfort
    Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
    Temperatura maksymalna110°C
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907732088656