LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna biała
Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna biała

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica termostatyczna biała jest niezbędna podczas montażu instalacji centralnego ogrzewania. Jej funkcją jest przede wszystkim redukcja zużycia energii i możliwość regulacji temperatury. Urządzenie jest proste w obsłudze i wyróżnia się solidną konstrukcją. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych akcesoriów techniki grzewczej, które różnią się parametrami technicznymi i designem. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kompletujesz akcesoria instalacyjne i chcesz, by były one inwestycją na długie lata? Głowica termostatyczna biała spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości i funkcjonalności. Została wyprodukowana z tworzywa sztucznego. To materiał lekki, ale bardzo wytrzymały. Urządzenie pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki niemu zredukujesz zużycie energii i ustawisz temperaturę, w której będziesz czuł się komfortowo. Możliwość regulacji ma znaczący wpływ na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Głowica termostatyczna biała jest prosta w użytkowaniu i jeszcze łatwiejsza w montażu. Ma klasyczny kształt i kolor, dzięki czemu nadaje się do większości grzejników. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych propozycji głowic, które dopasujesz pod względem technicznym i kolorystycznym.

    • Redukcja energii
    • Trwałość i estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOpticomfort
    Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
    Temperatura maksymalna110°C
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907732088687