LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna cieczowa Ferro
Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna cieczowa Ferro

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica termostatyczna cieczowa przeznaczona jest do regulowania poziomu ciepła w grzejnikach. Wykonana została z plastiku, więc lekko przekręca się w dłoni. Kształt głowicy jest bardzo ergonomiczny, co ułatwi Ci nastawianie odpowiedniej temperatury. Głowica jest łatwa w montażu oraz użytkowaniu. Posiada 5 poziomów nastawienia ciepła. . Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Głowica termostatyczna cieczowa wykorzystywana jest do nastawiania temperatur w kaloryferach. Posiada skalę regulacji głowicy w 5 poziomach, które swobodnie możesz zmieniać ręcznie. Ta rozpiętość pozwoli Ci na dobór odpowiedniej temperatury, tak byś w swoim domu odczuwał jak największy komfort cieplny. Głowica wykonana jest z lekkiego i mocnego tworzywa sztucznego, nie odkształca się pod wpływem ciepła wytwarzanego przez grzejnik. Jej kształt jest bardzo ergonomiczny, co usprawni Ci jej użytkowanie podczas okresu grzewczego. Głowica przekręca się bez żadnych oporów, a numeracja skali ciepła oznaczona jest wyraźnymi i dużymi cyframi. Jest to bardzo dobre udogodnienie dla osób starczych. Biały kolor głowicy jest uniwersalny, pasuje do większości typów kaloryferów, także tych łazienkowych.

    • Możliwość zamknięcia przepływu głowicą termostatyczną (nastawa "0")

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901095660467