Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna czarna
Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna czarna

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica termostatyczna czarna to proste w konstrukcji i jednocześnie bardzo przydatne urządzenie. Wyróżnia się solidną konstrukcją i jest proste w użytkowaniu. Dzięki niemu możesz sprawnie regulować temperaturą w pomieszczeniu i zredukować energię. W naszej ofercie znajdziesz wiele innych modeli głowic, które różnią wzornictwem i kolorystyką. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Głowica termostatyczna czarna została wykonana z wyjątkowo trwałego tworzywa sztucznego. Wyróżnia się solidną i jednocześnie trwałą konstrukcją. To urządzenie umożliwi Ci regulację temperatury pomieszczenia. Dostosowanie ciepła zapewni Ci komfort przebywania w pomieszczeniu. Ważną funkcją jest także redukcja energii, dzięki której znacznie zmniejszysz jej zużycie i tym samym zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ rachunki za ogrzewanie będą znacznie mniejsze. Głowica termostatyczna czarna jest prosta w montażu i obsłudze. Ma wyjątkowy, nowoczesny kolor, który dopasujesz do całej instalacji i grzejnika. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych modeli głowic i innych akcesoriów do wykonania systemu grzewczego. Sprawdź i skompletuj niezbędny zestaw.

    • Redukcja energii
    • Trwałość i estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOpticomfort
    Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
    Temperatura maksymalna110°C
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907732088670