Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna Danfoss RAS-C
Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna Danfoss RAS-C

92,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Głowica termostatyczna Danfoss RAS-C pozwoli Ci w szybki i prosty sposób ustawić temperaturę w pomieszczeniu tak, aby przebywanie w nim było jak najbardziej komfortowe. Jest odpowiednia do grzejników dolnozasilanych z wkładką typu RA i zaworów RA-N. Została objęta dwuletnią gwarancją producenta. Zakres regulacji temperatury wynosi 8-28 °C. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Jeżeli chcesz, aby instalacja wodna centralnego ogrzewania działała prawidłowo, nie możesz zapomnieć o nawet najmniejszym elemencie. Jednym z koniecznych detali jest głowica termostatyczna Danfoss RAS-C. Zapewni Ci komfort cieplny poprzez efektywną regulację temperatury w pomieszczeniu. Będzie odpowiednia do zaworów RA-N i grzejników dolnozasilanych z wkładką RA. Jest niezwykle odporna na wysokie temperatury – wytrzyma nawet 120 °C. Pokrętło głowicy zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Głowica termostatyczna Danfoss RAS-C została objęta dwuletnią gwarancją. Dzięki klasycznemu kształtowi oraz neutralnej kolorystyce doskonale pasuje do każdej aranżacji. Zakres regulacji temperatury wynosi 8-28 °C.

    • Czujnik temperatury: ciecz

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDanfoss
    NormaPN-EN215
    Temperatura maksymalna28°C
    Temperatura minimalna8°C
    W zestawieGłowica termostatyczna do zaworów RA-N, i grzejników dolnozasilanych z wkładką RA
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5702425240034