Zobacz więcej Głowica termostatyczna

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Głowica termostatyczna Idmar chrom / biała
Strzałka w prawo

Głowica termostatyczna Idmar chrom / biała

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowana tutaj głowica termostatyczna umożliwi Ci regulację temperatury w pomieszczeniu. Produkt posiada 6 poziomów ustawienia, dzięki którym dostosujesz siłę grzania do indywidualnych potrzeb. Regulacja temperatury przekłada się również na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne głowice termostatyczne. . Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Głowica termostatyczna to produkt przeznaczony do sterowania przepływem czynnika grzewczego w grzejniku. Wyrób umieszcza się na zaworze, zyskując możliwość ustawienia optymalnej temperatury, co także przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji. Głowica posiada sześciopoziomową regulację temperatury, która pozwala na całkowite wyłączenie grzejnika lub ustawienie maksymalnego grzania. Montując głowice termostatyczne we wszystkich pomieszczeniach, będziesz mógł kontrolować temperaturę w każdym z nich z osobna. Dostosujesz poziom ciepła w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań domowników. Wyrób jest w kolorze białym, który współgra z większością typowych grzejników. W sklepach Castorama dostępne są również inne modele głowic termostatycznych.

    • Nowoczesny design
    • Łatwy i szybki montaż
    • Prosta obsługa

    Specyfikacja techniczna

    MarkaIdmar
    Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5907732030174